Натуральна косметика вже давно не огірки на очі

Привіт!


Ми Катя і Катя – саме ми засновниці, ідеологи та, водночас, найсуворіші користувачі косметики Cream Dream

Косметика Cream Dream створена, щоб зробити догляд за шкірою обличчя, тіла і волоссям одночасно простим, безкомпромісно-ефективним і безпечним. Ці три ключові умови ми ставимо перед кожним засобом, створеним на нашій beauty-kitchen. Для цього вже більше 7 років ми продовжуємо досліджувати і розвиватися, в числі перших дізнаючись про найсучасніші біотехнології і компоненти, потім впроваджуючи ті з них, в дії яких ми переконалися.

БІОТЕХНОЛОГІЇ, ЩО ЗБЕРІГАЮТЬ ПРИРОДУ ТА ЗМІНЮЮТЬ СВІТ

Продукти Cream Dream ви не знайдете на полицях магазинів: ми навмисно зберігаємо невеликі обсяги виробництва, щоб залишатися незалежними і мобільними, швидко реагувати на запити і постійно покращувати наші продукти, застосовуючи найновіші активні інгредієнти і постійно удосконалюючи формули. У цьому сенсі ми куди гнучкіші і швидші за велики косметичні бренди, але й максимально уважні до бездоганності кожного нашого продукту. Ми постійно спілкуємося з нашими споживачами і уважно збираємо зворотний зв’язок. Кожен ваш відгук для нас – не просто привід для формальної відповіді, але стимул до аналізу, зміни і поліпшення наших продуктів та сервісу.

Наші формули – це синтез натуральних і високотехнологічних інгредієнтів в робочих концентраціях, продумані формули і прості, зрозумілі і зручні форм-фактори: засоби, які дозволяють легко, приємно і ефективно доглядати за собою, не забираючи зайвого часу і приносячи відчутний і тривалий ефект.

З чого почати знайомство з Cream Dream?

  • Загляньте в розділ «Наші хіти»
  • Розділ з тестерами комплексного догляду – тут
  • Наша серія Like a Virgin з 100% біоактивних компонентів – тут
  • Всі наші новинки, спеціальні пропозиції та корисні рекомендації по догляду – в наших соціальних мережахМи робимо те, що ти любиш!

Підписуйся та отримуй на пошту код на знижку -15% на своє перше замовлення