160 сторінок корисної інформації для збереження здоровʼя та молодості шкіри за акційною ціною 1200 грн замість 1800 грн.
Додаткові бонуси і чек листи, які допоможуть обрати якісні продукти та самим аналізувати і підбирати безпечний сонцезахист для себе, дитини і всієї родини.

Гайд допоможе вам побудувати ефективний захист від сонця, подовжити свіжість та молодість шкіри, заощадити свій час та гроші на пошуку якісних SPF-засобів для всіх членів родини.

Щоб не змінилося – інші потреби шкіри, вагітність, переїзд в іншу кліматичну зону, народження дитини – ви завжди зможете відкрити цей гайд і віднайти потрібну корисну інформацію для себе.

Питання та відповіді.

Як замовити Енциклопедію?

Натисніть на рожеву кнопку “Придбати Енциклопедію”, щоб перейти на сторінку безпечної онлайн оплати. Після оплати впродовж 20 хвилин вам прийде автоматичний лист з усією інформацією.

Як довго я буду мати доступ до інформації?

Доступ до інформації не має обмежень по часу.

В якому вигляді я отримаю інформацію?

Ви отримаєте посилання на Гугл-диск з файлами, що містять всю інформацію. Буде 4 файли:

  • Енциклопедія сонцезахисту
  • Чек лист по безпечних/небезпечних фільтрах
  • Чек лист зі списком перевірених БАД для профілактики пігментацію і фотостаріння
  • Підбірка і рекомендація сонцезахисних кремів для дітей та дорослих.

Я вже підібрала собі крем для сонцезахисту, навіщо мені Енциклопедія?

Підбірка з сонцезахисними кремами – це лише один з додаткових матеріалів. Енциклопедія розповідає про велику кількість важливих нюансів щодо безпечного “сонцекористування” і санскрін лише один з них. Жодний крем не може захистити на 100% від небажаної пігментації, руйнування колагенових волокон та мутацій, саме тому дуже важливо розуміти всі процеси і навчитися впливати на них, захищаючи себе і своє тіло.

Які креми, є в підбірці, яка цінова категорія і чи можна їх придбати в Україні?

В підбірці ви знайдете креми і стіки виробників Кореї та Європи різної цінової категорії. Більшість з них можна придбати в українських онлайн магазинах, в аптеці або замовити на IHerb.

Я хочу позбутися пігментації чи є тут інформація, як це зробити?

Перше і головне при роботі з наявною пігментацією є профілактика. Дослідження свідчать, що при належній профілактиці і правильному “сонцекористуванню”, наявна пігментацію стає менш помітною навіть без використання спеціальних засобів. Цьому присвячено великий обсяг інформації в енциклопедії. Ви можете думати, що сумлінно користуєтеся кремом, а пігмент все одно з’являється. Після вивчення енциклопедії ви зрозумієте, у чому річ і зможете позбавитися цих факторів та отримати бажаний результат.