18 Серпень

Нові продукти в догляді: як правильно і безпечно ввести їх в догляд

Чому у нас рідко з’являються нові продукти?

Це питання я отримую дуже часто, тому вирішила відповісти тут.
Я дуже серйозно ставлюся до розробки нових засобів і тут справа не тільки в підборі компонентів, їх безліч і сьогодні ми можемо привезти інгредієнти з будь-якого куточка світу. Мені завжди хочеться, щоб новий продукт був максимально функціональним і вписувався в догляд, заснований на наших засобах.

Вся доглядова косметика, якою я користуюся виключно з нашої майстерні, крім сонцезахисної. І правда в тому, що я дуже давно не відчуваю стресу через стан і зовнішнього вигляду своєї шкіри, це те, що я дійсно дуже ціную. У мене ніколи не було проблем з висипаннями, але сухість і реактивність у вигляді почервоніння і подразнень були моїми постійними супутниками більшу частину року.

Якщо чесно, то зараз я НЕНАВИДЖУ пробувати нові продукти по догляду за шкірою. Мені не подобаються негативні сюрпризи, і я вважаю за краще спостерігати, як моя шкіра стає все краще і краще з перевіреною рецептурою і набором відповідних коштів, який відмінно працює для моєї шкіри.

Колись давно я дуже захоплювалася новими продуктами. Все було так заманливо, все хотілося спробувати! Особливо не розбираючись в складі, я скуповувала все нові і нові зволожуючі креми і бальзами для губ (моя окрема біль). Список ингредиентов не имел никакого значения, я даже не переворачивала упаковку, чтобы его прочитать)) Сегодня же все с точностью до наоборот.

Мені здавалося, що завжди нові продукти в догляді, це те, що потрібно, однак, зараз я так не вважаю, тому ставлюся до нових продуктів з великою обережністю і вводжу їх у наш асортимент через дуже тривалий термін тестування і змін в рецептурі, поки не побачу результат і не відчую на собі, що цей продукт дійсно необхідний і ми будемо з задоволенням його використовувати в своєму догляді.

Підведемо підсумки

  1. Вводите тільки один продукт за раз і дайте йому два тижні, перш ніж пробувати якийсь новий. Поміняти відразу весь догляд дуже погана ідея.
  2. Обов’язково робіть патч-тест перед використанням будь-якого нового засобу – нанесіть продукт на невелику ділянку обличчя (залиште на ніч, якщо він не вимагає змивання), щоб перевірити наявність будь-яких реакцій.
  3. Якщо ви вводите продукт, який потенційно може викликати роздратування шкіри (ретиноїди, сироватка з високим вмістом вітаміну С, Ексфоліант з кислотами і т. Д.), Обов’язково почніть з більш низьких концентрацій активної речовини, якщо є вибір. Якщо немає, то не використовуйте продукт кожен день і наносите на добре вологу шкіру, знижуючи концентрацію, як би розбавляючи продукт. Поступово збільшуйте концентрацію і кількість нанесень.
  4. Якщо ви помітили, що ваша шкіра погіршується через кілька тижнів / місяців після запуску нового продукту, припиніть використання. Часто для реакції потрібно більше часу (забиті пори, поява висипань і т. Д.)


Ми робимо те, що ти любиш!

Підписуйся та отримуй на пошту код на знижку -15% на своє перше замовлення