30 Червень

Чи для всіх будуть ефективними наші натуральні дезодоранти?

Як обрати натуральний дезодорант

На жаль, ні. І кожного разу я повторюю цю історію – вибір натурального дезодоранту може бути справжнім квестом.
І це не завжди залежить від формули, хоч вона і важлива.
Звісно, нам неприємно отримувати негативні відгуки, що дезодорант не працює, хоч вони і складають невеликий відсоток.
Проте підібрати натуральний дезодорант можна лише методом тестування, бо неможливо заздалегідь передбачити чи спрацює ця формула з вашими бактеріями.

Дезодорант-стік без соди для чутливої шкіри та содовий дезодорант

✅ Якщо мова йде про антиперсперанти, коли формула блокує потовиділення, результат є більш прогнозованим. Але має певні наслідки, бо процес не є фізіологічним для нашого організму.
✅Коли говоримо про натуральні дезодоранти, треба розуміти, що його дію спрямовано саме на роботу з запахом, а за нього звідповідають наші бактерії.
Тому це доволі індивідуальна справа, бо мікробіом у нас всіх відрізняються.
👇🏻Саме тому не всі натуральні формули будуть ефективними в певних випадках, не всі дезодоранти будут тримати повний день.

І так, наші дезодоранти не виключення.
✅За статистикою наших опитувань содовий дезодорант Easy Breazy та Содовий дезодорант “Easy breezy 2.0” в стіку добре тримають захист у 90% відсотків користувачів, незалежно від статі. Але, як ми розповідали, на нього бувають подразнення. Тому назвати універсальним його теж не можу.

Натуральний дезодорант “Optimist” без запаху має невеликий відсоток соди у складі та трохи вище за середній рівень захисту. Не містить ефірних олій і замашок, підійде для людей, що мають реакцію на запахи, з середнім рівнем потовиділення.
Дезодорант Aktivist має менш потужну і м’яку дію, іноді потребує оновлення впродовж дня, але ніколи не викликає подразнень. Цей варіант підійде для чутливої шкіри і середнього/низького рівня потовиділення.
Обидва дезодоранти мають безпечний склад, підходять для підлітків, чоловіків і жінок.Ми робимо те, що ти любиш!

Підписуйся та отримуй на пошту код на знижку -15% на своє перше замовлення