03 Липень

ПІЛІНГИ ДЛЯ ШКІРИ ГОЛОВИ: КОМУ Й НАВІЩО

Наш мультикислотний пілінг для голови і тіла – це один з продуктів, який я використовую раз на тиждень.
Шкіра тіла в мене суха, є гіперкератоз, при цьому чутлива, тому терти себе жорсткими скарбами і, тим більше, щітками, то табу. Комплекс кислот в цьому засобі чудово впорається з нерівностями і відлущенням, зволожує шкіру і робить її приємною на дотик, більш ніжною і гладенькою.

Що стосується скальпу, там моя шкіра не проблемна, не чутлива, просто схильна до жирності, крім того, за останні роки кілька разів було довготривале випадіння волосся, тому використання пілінгу для мене дуже важливе.
Проблеми можуть виникнути, якщо кисло и використовувати на пошкодженій шкірі.
Для мене було відкриттям, що люди досі «палять» свою шкіру перцевими настоянками на алкогольній основі, знищуючи весь захисний шар і мікробіом, через що, звісно, відчувають стягнення, зуд чи інший дискомфорт, а потім призначають собі кислотний пілінг для лікування.
Так робити, звичайно, не можна, бо ситуація лише погіршиться.

Як правильно використовувати наш пілінг:
• 1 раз на тиждень (може бути раз на 10 днів або раз на 5 днів, в залежності від шкіри) на 10-15 хвилин
• наносимо перед миттям. Можна на суху чи вологу шкіру. Особисто я наношу на суху, поки тримаю, є час зайнятися справами, а не просто стояти в душі і чекати. Якщо є час на полежати в ванній, то і на мокру буде ок. Обирайте, як вам зручніше.
• після нанесення зробіть ретельний масаж, можна нахилити голову вниз, якщо для цього немає протипоказань
• помити голову звичайним для вас засобом і способом
• якщо комбінуєте з нашим олійним еліксиром для стимуляції росту, то засоби можна рознести на різні дні. Наприклад, я мию голову через день. Якщо сьогодні вранці в мене пілінг, то еліксир наношу на ніч наступного дня, а вранці мию голову.Ми робимо те, що ти любиш!

Підписуйся та отримуй на пошту код на знижку -15% на своє перше замовлення